Genel

Bebekler için

Bebego markası 2015 yılında “İgrus İnteraktif Medya” tarafından kurulmuştur. Yeni doğan ve 3 yaşına kadar olan bebekler için bebek giyim ve ayakkabı/patik ürünleri sunan bir mağazadır.

2019 itibari ile Türkiye’de mağazamız Bursa/Hamitler Şubesinde Bulunmaktadır.. E-ticaret operasyonumuzu Bursa’da yönetmekteyiz, Sitemizde bulunan tüm markalar %100 Türk malıdır.

Biz kendi bebeğimize giydirmeyeceğimiz hiç bir ürünü Mağazamıza ve sitemize koymuyoruz, Ürünleri biz kendimiz üretmesek de, Toptancı veya üretici firmalardan Tüm ürünlerin %100 sağlıklı materyallerden yapıldığının sözünü ve garantisini almadan satın alım yapmıyoruz…

En önemli verdiğimiz nokta ise; Tüm ürünleri, %100 Değişim iade garantisi ile satın almaktayız.

Bebekler için En Beğenilen Tulum ve Salopet Modelleri

Tulum ve Salopet Yenidoğan bebeklerin ihtiyaçları arasında en temel unsurların başında geliyor.

İlk andan itibaren kullanılmakta olan ve farklı varyasyonlarıyla her an için uyumlu olan tulum modelleri bebeğinizin rahat etmesi için de önemlidir.

Bebe eşyaları arasında salopet olarak adlandırılan model ise bir noktada tulum ile aynı eşyadır.

Yalnızca genellikle tulumlar uzun kollu ve tüm vücudu sararken, salopet kolları açık bahçıvan tulumu benzeri bir görünüme sahiptir.

Her iki model için de anne babalar oldukça isteklidir. Tulumları özellikle uyurken ve havanın serin olduğu zamanlarda tercih ediyorlar.


Bebeklere Özel Kısa Uzun Kollu Çıtçıtlı Body Modelleri ve Fiyatları

Body hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanılan bir üst giyim ürünü olarak son derece popülerdir.

Çıtçıtlı badi ise bebeklerde ve çocuklarda en çok kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Üst giyim ürünü olarak sunulan bu eşyanın alt kısmında bacakların arasında yer alan çıtçıtlı kısım sayesinde badi bebeğin üzerinden çıkmaz. Sıyrılmadığı gibi alttan sabit kaldığı için gün boyu üzerinde durabilir. Ayrıca olası ihtiyaçlar durumunda kolayca sıyırarak altını değiştirmeniz mümkün hale gelir.

Bu yönleriyle beraber çıtçıtlı badi modelleri farklı yaş gruplarına kadar uzanarak çocukluk dönemi boyunca kullanılan bir alternatife dönüşmüştür. Bebe eşyaları arasında 1-2 yaş grubu ile başlayan, özellikle 2 yaş grubunda en çok kullanılan eşya olmasıyla beraber daha fazla model içeren bir ürüne dönüşmüştür. Aynı zamanda 3 yaş grubu için daha farklı modeller ve desenler görmek mümkündür.


Prematüre Bebekler için Doğal ve Sağlıklı Giyim Ürünleri

Prematüre bebekler hayatın gerçeği olarak düşünülebilir. Gebelik süresinin 37.ve 42.haftaları arasında gerçekleşen doğumlar normal doğum iken, 37.haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre statüsüne girmektedir.

Erken doğum anlamına gelen bu kelime ise bebek sağlığı açısından önem arz ediyor.

Prematüre bebekler normalden daha küçük olduğu için giyim eşyalarında da bu farklılık ortaya çıkmaktadır. Hem boy hem de kilo açısından normal doğmuş bir bebeğe göre daha minyon olmaları alt üst giyim eşyalarında özel ürünlere yönelmenize sebep olacaktır.

Prematüre bebeklerde giyim konusunda tüm standartlar normal bebeklerle aynıdır.

Tulum, zıbın, çıtçıtlı badi, alt üst takımlar için herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Farkın olduğu nokta ise ölçüleri olarak nitelendirilebilir.

Bebek kıyafetleri genel olarak belirgin ölçülerde üretilmektedir.

Prematüre içinse bu ölçülerden daha ufak modeller seçilebilir. Bazı ebeveynler ise bunu farklı yaş grupları ile çözebiliyor. 1 yaş grubu için olan kıyafetleri 1-2 yaş arasında, 3 yaş için olan kıyafetleri ise 3-4 yaş grubunda giydirmek prematüre bebekler için bir çözüm olarak görülebilir.

Bebeğin kaç cm doğduğuna bağlı olarak bu modeller arasından seçim yapılabilir.

Eskiden bu tip bir seçenek olmamasından ötürü nerden alınır gibi sorular gündem gelebiliyor.


Ürünlere ulaşmak için; https://bebego.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir