Genel

Logos War Savaşçı Oyunu

 Logos War oyununa birtakım malzemelerin yüklenmesiyle başlanır ve pk yükseldikçe eşyaların yükselmesi artar. knight online pvp olan Logos War, knight online oyununun çok daha malzemeli, hızlı ve güvenilir oynanmasını sağlar. Pk ile ilerlenip Upgrade yapılma olanağı bulunur.

 Soul Stone Nasıl Basılır?

 Çok çeşitli olan Soul taşları için 1 iteme kaç tane basılacağı itemin altında belirtiliyor. Bir iteme ikiz Soul taşından aynı anda birden fazla kez basılamaz. Soul sistemdeki asıl amaç oyuncuların upgrade için güçlendirilmesidir. Oyundaki sürekli uğraş ve çaba hikayenin uzatımını sağlayacaktır. ko pvp sayesinde online savaşlar yapılabilmektedir. Logoswar knight online pvp servisi dört yıldır kapanmayarak süreklilik gösteriyor.

 En Kalabalık Server

 En fazla nüfuslu knight online pvp server olan logoswar’da destek item bulunmuyor. Ko cuce ve 83 Pk server ile aktif üç bin oyuncusu bulunuyor. 83 leveli tamamlanmış olmakla birlikte oyunculara türlü olanaklar sunuluyor. Logoswar için knight online indir ve savaşmaya başla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri