Genel

Meşe Makina Pres İmalatında

 Mühendislik tecrübelerini Bursa’da faaliyet göstererek müşterilerine sunan Meşe Makina, 30 yıldır makina imalatı konusunda sektörde kalşteli çalışmaları ile dikkat çekiyor. Meşe Makina sahip olduğu öenmli referansları ile yurt içi ve yurt dışı olarak geniş bir çevrede tüm dünyaya hitap ediyor. Makina imalatı sektöründe önemli Ar-Ge çalışmalarını özen ile sürdürmeye devam ederken siz değerli müşterilerinin taleplerine uygun çalışmayı hedefliyor. Makina imalatındaki ürünlerini özellikle hidrolik pres makinalarını tüm müşterine profesyonel ve deneyimli çalışanları ile müşteri ile buluşturmayı bu yolda ayrıca hedefliyor.

 İmalat Sektöründe Değişik Amaçlı Ürünler

 Meşe Makina, makina imalatı sektöründeki çeşitli imalatlarıyla kendine yer bulurken sektöre kazandırdığı çeşitli ekipmanlar ve makinalar ile biliniyor:

 Ağır Tonaj Malzeme Çevirme Makinaları

 Otomatik Kasalama Makinaları

 Poke Yoke Makinaları

 Pres Atölye Ekipmanları

 Otomotiv Plastiği İşleme Makinaları

 Alüminyum İşleme Makinaları

 Özel Amaçlı Hidrolik Pres

 Bobin Dilimleme Makinası

 Meşe Makina’nın kalite, özverili çalışma ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stiliyle taleplere uygun çalışmalar ile ürünlerini görmek böylelikle mümkün oluyor. Sizde makina imalatı konusundaki sektör hakkındaki sorularınız veya projeleriniz için Meşe Makina ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.