Genel

Reyting Sonuçları ve Detaylı Dizi Analizleri

 Televizyon tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en yaygın eğlence aracıdır. Birçok televizyon kanalı var ve bu televizyon kanalları arasındaki rekabet izleyiciye pozitif olarak yansıyor. Evinde günün yorgunluğundan kurtulmak isteyen milyonlarca kişi, televizyonda yayınlanan popüler dizileri ya da programları izliyorlar. Bu diziler hakkında detaylı yazılar okumak isteyenler ise aradıklarını sitede buluyorlar. Bunun yanı sıra, günlük reyting sonuçları yine siteden takip edilebiliyor.

 Reyting Sonuçları Sunuluyor

 Televizyon izleyicisi, hangi kanalın ne kadar izlendiğini merak eder. Bunun sebebi ise, bir TV kanalının iddialı bir dizisiyle çok fazla reyting aldığında, bunun başka film izle https://www.fullhdizlett.com/ izleyiciler için de referans olmasıdır. Aynı şekilde, çok fazla tanıtımı yapıldığı halde, izlenmeyen bir dizi, izleyiciye bir fikir vermesi bakımından değerlidir. Hangi gün, hangi kanalın en fazla izlendiğini gösteren reyting sonuçları site tarafından takipçilerine sunuluyor.

 Farklı Konularda İlginç Yazılar

 Dizi filmlerin bölümleri hakkında detaylı analizlerin yer aldığı sitede ayrıca farklı kategorilerde güncel yazılara da ulaşılabiliyor. 

 Siyaset

 Dünya

 Ekonomi

 Teknoloji

 Site takipçisi, bu kategorilerden herhangi birine ulaşmak için istediği kategoriyi tıklıyor ve burada güncel yazıları okuyabiliyor. Sitede, eğlenceli içeriklerle iyi vakit geçirilebildiği gibi, gündemi oluşturan konulardaki ufuk açıcı yazılara da ulaşılabiliyor.

 Kuruluş Osman Dizisi

 Diriliş Ertuğrul adlı dizinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman tarihi dizilere ilgi duyan kişileri ekran başına çekiyor. Kayı Obası’nı idare etmeye başlayan Dündar Bey, Kulucıhisar Tekfuru ile bir anlaşma yapmayı amaçlar. Dündar Bey ve beraberindekiler, burada saldırıya uğrar. Ancak saldırıdan kurtulmayı başarırlar. Amcasının yanında yer alan Osman ise kahramanlığı ile dikkat çeker. Bu noktadan sonra Osman Bey’in yükselişi başlar. Ünlü oyuncuların rol aldığı,kuruluş osman devletin kuruluş aşamasını konu ediniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir