Gündem

Dış Cephe Kaplama Sistemleri İle Yüksek Kalitede Isı Yalıtımı

Bina cephesi için dış cephe ısı yalıtım sistemleri, Türkiye’deki tüm yapılar için belirlenmiş olan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standartı kurallarında belirtilen gerekliliklere uygun olarak yapıcı bir çözüm olarak uygun olmalarını sağlayan bir dizi özelliğe sahiptir.

Binaların ısıl kabuğunun ısıl geçirgenlik değerlerine ilişkin gereksinimler, özellikle cephelerle ilgili olarak, EPS strafor dış cephe kaplama levhaları (genleştirilmiş polistiren ) ile cephelerin dışından ısı yalıtımına dayalı eylemlerle çözülmektedir.

Kullanılan standart kalınlıklara eklenen EPS strafor mantolama levhalarının ısıl iletkenlik değerleri (λ = 0,037), kullanımda olan tüm muhafaza çeşitlerinin (bir levha delikli tuğla, çift sac seramik tuğla vb.) gerekliliklerine uygundur.

Dış cephe giydirme levhaları binaların içinde su veya nem bulunmasının önlenmesine uygun olmalıdır, strafor köpük mantolama sistemi, içinden yağmur suyunun geçişine karşı koyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri