Gündem

Manyetik Seperatör Hangi Alanlarda Kullanılıyor

Bazı hammaddeler ayrıştırma işlemine tabi tutulduğunda, üzerinde bulunan demir tozu, çekiç ve cıvata gibi istenmeyen maddelerden ayrıştırılması gerekir. Neodyum mıknatısından üretilen manyetik seperatör, bu maddelerin ayrıştırılmasında kullanılmaktadır. Sanayi sektörünün birçok alanında kullanılan manyetik seperatör, hammaddeler üzerindeki yabancı maddeleri ek iş gücüne ihtiyaç duyulmadan pratik şekilde temizler. Ayrıştırma için çok güçlü makinelere ihtiyaç duyulmasının bir sonucu olarak üretildiğinden, çalışma prensibi açısından yüksek performans göstermektedir. Bu özelliğinden dolayı birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Kullanım alanının çeşitli olmasıyla dolayısıyla teknik özellik açısından manyetik seperatör çeşitleri bulunmaktadır. Manyetik sac, yarı manyetik tamburlu ve rol tipi manyetik seperatör çeşitleri, ihtiyaçlara göre farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış seperatör çeşitleridir. Firmamız, son derece kaliteli manyetik seperatör üretimi yapmakta olup, güvenle kullanılabilecek sistemi uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. 

Manyetik Seperatör Kullanım Avantajları 

Manyetik seperatör, kendi başına çalışıp kullanılabilir özelliktedir. Çalışma esnasında ek iş gücüne ihtiyaç duyulmaz. Elektrik açısındanda ciddi oranda tasarruf sağladığından, firmaları büyük bir maddi yükten kurtarır. Montajı kolay şekilde yapılan manyetik seperatör, hammaddeler üzerindeki istenmeyen maddeleri hızlı ve başarılı şekilde ayrıştırır. Olası bir arızalanma ya da periyodik bakım zamanında işletmeler için bakım maliyeti çok düşük olduğundan, maddi açıdan ayrı bir avantaj sağlar. Özel olarak geliştirilen sistemin temizliği de çok kolaydır, bu nedenle çalışma performansı her zaman maksimum düzeydedir. 

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Seperatör İmalatı 

Firmamız, manyetik seperatör konusunda konusunda ihtiyaçlara göre kaliteli hizmet sağlamaktadır. Gerektiğinde, sistemin kullamnılacağı alana göre uygun seperatörün tespiti için bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun sistem belirlendikten sonra, iç ve dış sistem açısından uzun yıllar güvenle kullanılabilecek dayanıklı özelliğe sahip seperatör imalatı tarafımızca yapılır. Kaliteli hizmet alabilmek için doğru firmayı seçebilmek açısından farklı mıknatıs firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Sonuçta birçok sektörde kullanılan sistemin en kaliteli ve uygun manyetik seperatör fiyatları ile satışa sunulanını firmamızdan temin edebilirsiniz. Sıvı sistemlerde de rahatlıkla kullanılabilecek manyetik seperatör için firmamızla her zaman iletişime geçebilir, en son teknolojik özlelikteki sistemi ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir