Gündem

Oğuz Doğan : Hiç mütevazı olmayacağım canlı sahne yapmakta iddialıyım

 

Son zamanlarda yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren başarılı sanatçı Oğuz Doğan, sözü ve müziği İntizar’a ait olan yeni teklisi “İz Bıraktı” şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının aranjörlüğünü Sedat Sakarya’nın yaptığı “İz Bıraktı ” şarkısının klip yönetmenliğini ise Ferdi Çalışkan yaptı.

Yaza enerji yüksek bir şarkıyla girmek istediğini söyleyen Doğan ” Önümüz yaz dinleyenleri biraz oynatacak biraz da olsa morallendirecek bir şarkı seçtik.Keyifli bir klip çalışması oldu.”dedi.

Sahne çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Doğan ” Klipte stüdyoda şarkı söylemek kolay. Canlı sahne yapmak canlı bir şekilde şarkıları söylemek zordur. Hiç mütevazı olmayacağım canlı sahne yapmakta da iddialıyım “diyerek sözlerini tamamladı.

Oğuz Doğan Kimdir ?

Oğuz Doğan, (d. 26 Haziran 1991, Elazığ), Müzik eğitmeni, Türk fantazi arabesk sanatçısıdır.

2010 yılında Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi bölümüne girdi. 5 yıl boyunca bu okulda Türk Halk Müziği, Klasik Batı Müziği, Halk Bilimi, gibi çeşitli müzik dallarında eğitim gördü. 2015 yılında başarıyla mezun olan sanatçı 2022 yılında “İki Gözüm” yine 2022 yılında “Yegane” ve 2023 yılında “İz Bıraktı” adlı single çalışmalarını çıkardı.