Gündem

Tercüme Bürosu Tercihiniz Acil Tercüme

Tercüme bürosu tercüme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve müşterilerinin memnuniyetini önemseyen hizmet kuruluşları olarak tanımlanır.

Yabancı dilde faaliyet gösteren ancak bu dilde uzman desteğine ihtiyaç duyan pek çok kurumun en büyük destekçisi olan tercüme büroları hemen her dilde destek sağlar. Yazılı tercümeden sözlü tercümeye kadar hemen her alanda ihtiyacınızı doğru bir şekilde karşılamayı hedefleyen tercüme bürolarının fiyat politikası ve hizmet standartları birbirlerinden oldukça farklılaşır. Farklılığı bir ayrıcalık olarak değil standart olarak sunan Acil Tercüme; müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi sayesinde pek çok kurum ve kuruluşun ilk tercihi olmayı başarmıştır. Peki, Acil Tercüme bir tercüme bürosu olarak ne tür hizmetler sunar?

Acil Tercüme Hizmet Alanları

Acil tercüme hizmetleri olarak size her alanda hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Siz de ayrıcalıklarımızdan faydalanmak adına aşağıdaki hizmetlerimize başvurabilirsiniz.

Yazılı Tercüme: Günlük yazışmalar, haber ve gazete çevirileri gibi resmi öneme haiz olmayan önemli belgelerin yazılı olarak tercüme edilmesini ifade eden hizmetlerdir. Hata ve eksikliğin yapılması durumunda ciddi problemler doğuracak bu tercüme çeşidinde dikkat en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Sözlü Tercüme: Simültane ve ardıl olmak üzere 2 çeşidi olan sözlü tercümede temel amaç konuşan kişinin ifadelerini karşı tarafa aktarmaktır. Simültane çeviride genellikle bir kabinin içindeki tercüman konuşmaları bir kitleye aktarırken ardıl tercümede konuşmacı kısa kısa konuştuktan sonra tercüman ifadeleri çevirir. Bu tür çevirilerde tercümanın konuşma becerilerinin çok gelişmiş olması gerekir.

Yeminli Tercüme: Sözlü tercümenin bir alt başlığı olarak değerlendirilebilen yeminli tercüme yazılı tercümeye göre bir nebze daha önemlidir. Genellikle resmi belgeler üzerinde gerçekleşen bu tercüme çeşidinde çeviriyi gerçekleştiren kişinin mutlaka yemin etmiş bir tercüman olması gerekir. Aksi takdirde çeviri yeminli tercüme vasfı ile geçerli sayılmaz.

Acil Tercüme Bürosu ile Kaliteyi Yakalayın!

Acil Tercüme Bürosu Türkiye’nin en çok tercih edilen tercüme merkezlerinden bir tanesidir. Kalite ve güvenilir hizmet anlayışını bir araya getirerek müşterilerine sunduğu hizmetler sayesinde ön plana çıkan tercüme büromuzla siz de güvenle çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri