Sağlık

Gündemden Geri Kalmamak için Haber Kanalınız

Merak edilen konularda ve özel noktalarda insanlar genelde araştırma yapmayı severler. İnternet ile birlikte insanların söylemlerini araştırırken, doğru bilgi olup olmadığını teyit etmenin de birçok yolu ve kaynağı bulunur. Günümüzde her haberin doğruluğunu bilemediğimiz için açılan teyit etme siteleri de bulunur. Bu sayede gündemi takip ederken konuların güncel olup olmadığı kadar doğru olup olmadığını da inceleyebilirsiniz. Gündem konuları konusunda en doğru kaynak olması adına doğru bir altyapı sağlayan Ne Söyledi adında ki internet sitesinde birçok bilgiye erişmek mümkün oluyor.

Doğru haberciliğin ne demek olduğuna dair, 5N1K haberciliğin boyut atladığı bu site içerisinde her zaman bir sosyal medya mecrası gibi kullanacak, haberler hakkında yorum ve siz de aktif olarak katılabileceksiniz. Sosyal medya ağlarını kullanarak çeşitli duyuru, bilgi ve sevenlerine haber verme isteğinde olan ünlülerin de bu tip noktalarda kim ne söyledi düşüncesiyle paylaştıklarını öğrenebilir; eski zamanlarda neler söylediklerine rastlayabilirsiniz. Bir isim hakkında biyografik olarak bir araştırma yaptığınızda da bu tip konulara ulaşmak mümkün olabiliyor.

En iyi şekilde haber kanalı anlamında kaliteli bir kaynak üzerinden istediğiniz şekilde internet sitesi kullanarak, kaliteli bir şekilde kişi arşivi tutan bu sitede, kişilerin geçmişe yönelik söylemleri ya da haberlerine dair her bir konuyu okumak, istediğiniz zaman ulaşmak mümkün oluyor. Habercilik düşüncesiyle sosyal medya ağını birleştiren bu yapıda siz de her zaman bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir