Sağlık

Otomatik Makinelerle Halı Yıkama

Tuzla halı yıkama firması sahip olduğu otomatik makinelerle halıların kaliteli bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. Yaptıkları yıkama işlemi sonrasında halılarda hiçbir şekilde kir veya toz kalmıyor. Böylelikle kişiler halılarını güvenle kullanmaya başlıyorlar. Otomatik makineyle yaptıkları yıkama işlemi sayesinde halıların zarar görmesi gibi bir sorun da yaşanmıyor.

Halıların Teslim Alınması Sırasında Fiyat Bilgisi Veriyorlar

Halı yıkama tuzla öncüsü olan firma kişilerin yıkama ücreti sürpriziyle karşılaşmaması içinde hizmet veriyor. Bu amaçla halılar için ödenecek yıkama ücretini elemanların halıları gördükten sonra müşterilerine bildirmesini sağlıyor. Bu sayede kişiler yıkattıkları halılar için ne kadar ücret ödemeleri gerektiğini öğreniyorlar. Ayrıca firma elemanları fiyat bilgisi ile birlikte teslimat tarihine dair bilgilerin yer aldığı fişi de halıları teslim alırken halı sahiplerine veriyorlar. Böylelikle kişiler ellerindeki fişten teslimat bilgilerini öğrenirken teslimat zamanında ellerindeki fişle halılarını teslim alıyorlar.

Zararsız Deterjanlarla Halı Yıkama

Halı yıkama firması olarak Tuzla’da en çok tercih edilen firma olarak varlık sürdürmeye karar veren firma bunu sağlamak için kalitesine önem veriyor. Halılardaki lekelerin çıkması için ekstra çaba harcayan firma deterjan seçiminde de seçici davranıyor. Halılara ve dolayısıyla içeriğine bağlı olarak insanlara zarar vermemeye özen gösteriyor. Bu amaçla da içinde kanserojen madde içermeyen zararsız olan deterjanları kullanıyor. Ayrıca deterjanlar alerjen de içermeyerek kişilerin alerji yaşamasına engel oluyor.

Halıları Arama Günü Teslim Alıyorlar

Firma halıların hızlı bir şekilde yıkanıp temizlenmesini istiyor. Bu amaçla da Tuzla’da halı yıkama telefon sonrasında aynı gün halıların teslim alınmasını sağlıyorlar. Halıları teslim aldıkları günden bir gün sonra da yıkama ve kurutma işlemini gerçekleştiriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir