Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Gül Deste, “Rüyada Yumurta Görmek…”

Rüyada Yumurta Görmek Ne anlama gelmektedir? Medyum Gül Deste, rüya tabiri ve büyü hakkında bilgilendirme yapıyor.

Rüyada yumurta görmek rüyayı gören şahısın, maddi olarak çok rahat ve zengin bir hayat geçireceğini anlatabilmektedir. Rüyada yumurta gören kişinin artık hiçbir şeyinin eskisi gibi olmayacağını ve sadece iyi kişileri düşüneceğini ifade etmektedir. Rüyada yumurta gören kişi etrafındaki kötü kalpli insanlardan arınacak ve yeni, iyi kalpli bir arkadaş ortamı kazanacaktır.

Rüyada gelinlik giymek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda karşı cinsten birisi ile tanışacağını ve o kişinin hayatını kökünden değiştireceğini işaret etmektedir. Yakın bir zamanda evlenebileceği ya da nikahlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin huzulur bir evlilik geçireceği ve artık sıkıntılarının eskisi kadar olmayacağını işaret etmektedir.

Rüyada akrep görmek rüyayı gören insanın yakın bir süre içerisinde ihanete uğrayacağını anlatabilmektedir. Rüyayı gören kişinin eski hayatından bir insanın etrafında yine olacağı ve bu insanın onu ihanete uğratacağını ve büyük kayıplar verdirteceğini işaret etmektedir. Bu yüzden rüyada akrep gören kişi etrafındaki insanlara dikkat etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir